IV. Ludzie

DARIUSZ DACZYŃSKI, WSPÓLNIK – KLIENCI ZAWSZE BĘDĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI.
Każdy z nas jest inny, inne mamy pragnienia, gusta, oczekiwania i wyobrażenia dotyczące lokalizacji oraz wyglądu własnego domu. Jedni szukają ciszy i spokoju, miejsc, gdzie poczucie płynącego czasu, natłok zdarzeń i informacji przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Drudzy odwrotnie, szukają wygodnego i komfortowego apartamentu w centrum dużego miasta. Są młodzi, dobrze wykształceni, dynamiczni i zdecydowani. Dla nich minimalizm jest symbolem nie tylko nowoczesnej architektury, lecz jest także wyrazem ich wewnętrznej osobowości. Wreszcie, znam też takich, którzy jeszcze nie wiedzą i dopiero zaczynają szukać pomysłów na własne życie i to, jak w przyszłości ma wyglądać ich prywatna przestrzeń. Staram się rozumieć tę odmienność dążeń i ludzkich pragnień. Nie chcę zmieniać ludzi, ich wyobrażeń, poglądów lub przyzwyczajeń, … wręcz przeciwnie staram się im sprostać. Od kilkunastu lat poszukuje właściwych rozwiązań, które z jednej strony pozwolą osiągać wyznaczony cel inwestycyjny, z drugiej zaś strony, pozwolą osiągnąć wzajemną satysfakcje, sprostać wielu oczekiwaniom i gustom naraz.

PRZEWIDZIEĆ i ZASKOCZYĆ PRZYSZŁOŚĆ.
Obserwuję rynek nieruchomości od wielu lat, rozmawiam z ludźmi, analizuję dane, staram się przewidzieć i zaskoczyć przyszłość. Ponieważ czas przygotowania nowych inwestycji w Polsce wynosi od roku do kilku lat, zadanie to jest niezwykle trudne, wymaga doskonałej znajomości rynku oraz jego lokalnej specyfiki. Rzecz jednak w tym, że te kilka lat to zbyt długo, aby założenia i warunki panujące na rynku w chwili, kiedy projekt wchodzi w fazę realizacji odpowiadały założeniom pierwotnym, tj. przyjętym w momencie nabycia działki pod inwestycje. Wbrew pozorom rynek usług deweloperskich jak każdy inny rynek podlega modą. Dlatego wymaga się od nas dużego wyczucia oraz zdolności przepowiadania nastrojów panujących na rynku za kilka lat. Na początku wydawało mi się to nie możliwe. Dziś, mam już swoją poufną metodę wyznaczania przyszłych trendów …

MARCIN SMAGACZ, DYREKTOR DS. INWESTYCJI
Kiedy rozpoczynam pracę nad nową inwestycją, zwykle zaczynam od określenia warunków koniecznych, których spełnienie w moim odczuciu jest absolutnie niezbędne. Myślę, […] ma być komfortowo i funkcjonalnie. Forma i funkcje muszą uzupełniać się wzajemnie, wnosząc do życia naszych Klientów zupełnie nową jakość, wartości, których do tej pory nie znali […]. Dlatego na co dzień staram się łączyć wyjątkowe lokalizacje z doskonałą architekturą. Tylko w ten sposób mogą powstać inwestycje niepowtarzalne, wizualnie atrakcyjne, warte i godne Państwa uwagi. Gorąco zachęcam Państwa do śledzenia naszych osiągnięć na rynku deweloperskim w Krakowie i korzystania z naszej oferty.

Partnerzy