Opis inwestycji

Willa Starowolska 19 to pierwsza inwestycja deweloperska zrealizowana przez Spółkę Probus. W otoczeniu zieleni, w rezydencjonalnej dzielnicy Krakowa – Woli Justowskiej, na widokowym wzniesieniu pomiędzy Lasem Wolskim, Parkiem Decjusza i Sikornikiem zbudowaliśmy dwie kameralne wille oferujące w sumie kilkanaście apartamentów. Komfortowe, wysokie, dobrze doświetlone mieszkania z balkonami oraz garażami w kondygnacji przyziemia na starannie urządzonej działce z ogrodem od samego początku cieszyły się dużą popularnością wśród Klientów, ze względu na swoją dogodną lokalizację i niewygórowaną cenę sprzedaży.

Inwestycja została podzielona na II etapy. W pierwszej kolejności, w 2009 r. powstał budynek wielorodzinny Starowolska 19A, następnie w latach 2010-2012 istniejąca zabudowa została uzupełniona o nowy budynek formą nawiązujący do obiektu uprzednio zrealizowanego.

W trakcie realizacji inwestycji zastosowaliśmy sprawdzone technologie oraz materiały budowlane. Zależało nam na bezpieczeństwie, wygodzie, komforcie eksploatacji oraz zachowaniu walorów estetycznych budynku w przyszłości. Innymi słowy chcieliśmy, aby na długo od chwili przekazania budynku mieszkańcom, inwestycja cieszyła się dobra kondycją bez wyraźnych śladów zużycia.

Autorem projektu jest arch. Marek Schab.

Partnerzy